Smartphone Nokia E75

Smartphone Nokia E75

CENA: od 2899,00 PLN do 2899,00 PLN

OCENA: 5/10

OFERTY: 1

Nokia E75 pomaga w zarządzaniu sprawami zawodowymi i osobistymi gdziekolwiek jesteś. Łączy obsługę poczty e-mail, wiadomości, funkcje przeglądania dokumentów i surfowanie w Internecie. Wysuwana z boku klawiatura QWERTY ułatwia pisanie wiadomości, a aplikacja Nokia Maps pomaga w znalezieniu drogi.

Smartphone Nokia E75 Zarządzaj swoim życiem zawodowym i prywatnym za pomocą urządzenia Nokia E75. Pisz szybko dzięki rozsuwanej w bok konstrukcji, sprawdzaj pocztę e-mail na bieżąco, w wolnym czasie przeglądaj Internet.Bądź w kontakcie ze współpracownikami, klientami i znajomymi podczas podróży - za pomocą urządzenia Nokia E75 można łatwo wysyłać, odbierać i zapisywać wiadomości e-mail.Używaj wysuwanej z boku pełnej klawiatury, aby być na bieżąco. Aktualizuj kalendarz, rób notatki i wysyłaj wiadomości błyskawiczne.Relaksuj się w czasie wolnym: przeglądaj Internet, znajdź drogę za pomocą Nokia Maps, słuchaj muzyki i oglądaj wideo - wszystko to za pomocą urządzenia Nokia E75.

E75 Nokia w rankingach sprzedaży:

Smartphone Nokia E75 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Smartphone.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Nokia.

Nokia nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Smartphone, Smartphone Nokia znajdują się dopiero na 12 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Nokia w tej kategorii jest Nokia 1 Dual SIM .

Większym zainteresowaniem cieszą się Smartphone LG. Na przykład Smartfon LG G6 .

Urządzenia Nokia w kategorii Smartphone są średnio tańsze niż Smartphone w ogóle.

Aktualnie Nokia najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Nokia > Smartphone Nokia

Fragment opisu producenta:

W końcu zarząd firmy postanowił, że cała produkcja zostanie skoncentrowana na rynku telefonii cyfrowej

Zobacz więcej o producencie Nokia

Podobne produkty: Smartphone Nokia x7 00 Smartphone Nokia 808 PureView Smartphone Nokia c2 02 Smartphone Nokia lumia 900 Smartfon Nokia lumia 800 Smartphone Nokia 603 Smartphone Nokia lumia 625 Smartphone Nokia 701 Smartphone Nokia 700 Smartphone Nokia c2 06 Smartphone Nokia c2 05 Smartphone Nokia c2 03 Smartphone Nokia e6 00 Smartphone Nokia e71 Smartphone Nokia lumia 920 Smartphone Nokia lumia 520 Smartphone nokia n8 Smartphone nokia 500 Smartphone Nokia asha 300 Smartphone Nokia asha 302

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: