MYPHONE Iron

CENA: od 427,00 PLN do 429,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Hammer Iron 3 to 5.5-calowy, wzmocniony smartfon, który wyróżnia się nowoczesną stylistyką. Jest wyposażony w potężny akumulator, aparaty 8 Mpx + 5 Mpx, a jego odporność przed wodą i pyłem potwierdza certyfikat IP68. Pracuje pod kontrolą najnowszej wersji lekkiego i przyjaznego systemu Android 9.0 Pie (Go edition). A to wszystko w cenie, którą pokochasz. Iron 3 zaskoczy Cię wiele razy ponieważ łączy wysoką wytrzymałość oraz fascynującą, oryginalną stylistykę. Zapomnij o codziennym ładowaniu smartfona i skup się na tym, co najważniejsze. Dzwoń, działaj i baw się tak jak chcesz przez długi czas. Właśnie tego potrzebujesz!...

MYPHONEIRON My Phone w rankingach sprzedaży:

MYPHONE Iron to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Smartphone. Jego średnia cena wynosi 405,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

MYPHONE Iron w rankingu sprzedaży urządzeń marki My Phone w ogóle aktualnie znajduje się na 26 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem My Phone jest myPhone Fun 6 lite . Aktualnie najlepszym produktem marki My Phone jest myPhone Halo Easy .

My Phone nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Smartphone, Smartphone My Phone znajdują się dopiero na 8 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki My Phone w tej kategorii jest myPhone Hammer Active .

Większym zainteresowaniem cieszą się Smartphone Motorola. Na przykład Motorola Moto E6 Plus 4/64GB .

Urządzenia My Phone w kategorii Smartphone są średnio tańsze niż Smartphone w ogóle.

Aktualnie My Phone najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent My Phone > Smartphone My Phone

Podobne produkty: myPhone hammer iron 2 MYPHONE infinity LTE myPhone luna myPhone hammer active 2 myPhone hammer energy Smartfon myphone compact Smartfon MYPHONE artis Smartfon myPhone q smart black Edition Smartfon myPhone venum myPhone fun 6 lite telefon komorkowy myPhone hammer iron kruger matz Iron km0435 telefon komorkowy myPhone hammer 2

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według:

OCENA:

Smartfon MYPHONE Iron 3 1/16GB 5.5" Srebrny

Aktualizacja: 16/9/2021

Smartfon MYPHONE Iron 3 1/16GB 5.5" Pomarańczowy