Smartphone Nokia N97

Smartphone Nokia N97

CENA: od 89,99 PLN do 3499,00 PLN

OCENA: 5/10

OFERTY: 2

Życie toczy się Online Nowoczesny, wygodny telefon Nokia N97: dotykowy ekran, klawiatura QWERTY, personalizacja ekranu dzięki widgetom, duża pamięć o pojemności 32 GB oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix . Sprawdzaj pocztę e-mail, przeglądaj internet.

Smartphone Nokia N97 * Odkryj pełne możliwości Internetu za sprawą szybkiego połączenia WLAN i HSDPA. * Dzięki szybkiemu dostępowi do Internetu udostępnianie zdjęć i wideo jest łatwe – wystarczy umieścić je w witrynie Ovi Share. * Oglądaj prawdziwe strony internetowe na dużym wyświetlaczu o proporcjach boków 16:9 – z obsługą filmów wideo w formacie Flash. * Używaj ekranu dotykowego i pełnej klawiatury do surfowania w Internecie na ekranie o przekątnej 3,5" cala * Uzyskuj dostęp do zawartości bezpośrednio z ekranu głównego z możliwością personalizacji. * Odkrywaj miasta świata za pomocą aplikacji Mapy, modułu A-GPS i multimedialnych przewodników po miastach. * Rób wspaniałe zdjęcia odwiedzanych miejsc za pomocą obiektywu Carl Zeiss aparatu o rozdzielczości 5 megapikseli. * Uchwyć chwilę w dzień, i w nocy, dzięki podwójnej lampie błyskowej LED. * Wykorzystaj w pełni dużą pamięć (32 GB), zabierając zdjęcia ze sobą. * Organizuj swoje życie za pomocą funkcji kalendarza – wybierz ikonę kalendarza, aby wszystko zsynchronizować i zaktualizować. * Zaplanuj dzień, zorganizuj swoją listę spraw i ustaw przypomnienia dotyczące ważnych zdarzeń. * Dostosuj ekran główny tak, aby pasował do Twojego stylu życia – kalendarz może być dostępny na ekranie głównym. * Oglądaj wysokiej jakości wideo na dużym szerokokątnym ekranie o przekątnej 3,5" i proporcjach 16:9 lub na ekranie telewizora za pomocą wyjścia telewizyjnego. * Nagrywaj wysokiej jakości filmy w trybie 16:9 za pomocą aparatu o rozdzielczości 5 megapikseli i udostępniaj je online. * Pobieraj i przesyłaj strumieniowo filmy wideo niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. * Miej swoje ulubione filmy wideo przy sobie w pamięci o pojemności 32 GB. * Graj w gry za pomocą wspaniałego dotykowego interfejsu użytkownika. * Korzystaj ze słuchawek zapewniających wspaniały dźwięk za pośrednictwem połączenia Bluetooth lub złącza audio 3,5 mm.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Smartphone Nokia N97 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Smartphone. Jego średnia cena wynosi 349,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Nokia.

Nieco popularniejszym produktem Nokia jest Telefon komórkowy Nokia 6020 . Aktualnie najlepszym produktem marki Nokia jest Bateria Nokia BL-5C .

Nokia nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Smartphone, Smartphone Nokia znajdują się dopiero na 12 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Nokia w tej kategorii jest Smartfon Nokia 6.1 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Smartphone Alcatel. Na przykład ALCATEL 30.25 .

Urządzenia Nokia w kategorii Smartphone są średnio tańsze niż Smartphone w ogóle.

Aktualnie Nokia najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Nokia > Smartphone Nokia

Fragment opisu producenta: Głównym produktem firmy są znane na całym świecie telefony komórkowe słynące ze swojej niezawodności i funkcjonalności Zobacz więcej o producencie Nokia
Podobne produkty: Smartphone Nokia x6 8GB Smartphone Nokia c5 03 Smartphone Nokia e52 Smartphone BlackBerry torch 2 Smartphone BlackBerry 8820 Smartphone BlackBerry storm 2 9520 Smartphone HTC touch diamond2 t5353 Smartphone HTC touch cruise t4242 Smartfon nokia 3.2 dual sim Smartphone HTC magic Bateria Nokia bl 4d Futerał Nokia cp 50 Netbook Nokia booklet 3g Bateria Nokia blc 2 zestaw glosnomowiacy Nokia hs 42 telefon komorkowy nokia n86 telefon komorkowy Nokia 2323 Classic Smartphone Sony Ericsson Xperia X10

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: