Smartfon Sony Xperia Z5 Compact

CENA: od 96,84 PLN do 499,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Smartfon Sony Xperia Z5 Compact WERSJA BEZ NFC Xperia Z5 Compact nie stawia przed Tobą żadnych ograniczeń. Wszystko zależy od tego, jak wykorzystasz jego możliwości. Nasz najlepszy mały smartfon ma wszystkie funkcje swoich większych kolegów, ale można go wygodnie używać na co dzień. Jego kolor łatwo dopasujesz do swoich preferencji, a nasze innowacje pozwolą płynnie korzystać ze wszystkich funkcji. Do tego idealny rozmiar 4,6 cala.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Smartfon Sony Xperia Z5 Compact to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Smartphone. Jego średnia cena wynosi 1 116,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Sony.

Nieco popularniejszym produktem Sony jest Akumulator Sony NP-QM70 . Aktualnie najlepszym produktem marki Sony jest Kontroler Sony DualShock 4 v2 .

Sony nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Smartphone, Smartphone Sony znajdują się dopiero na 14 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Sony w tej kategorii jest Smartfon SONY Xperia X .

Większym zainteresowaniem cieszą się Smartphone LG. Na przykład Smartfon LG K11 .

Urządzenia Sony w kategorii Smartphone są średnio droższe niż Smartphone w ogóle.

Aktualnie Sony jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Sony > Smartphone Sony

Fragment opisu producenta: Firma Sony powstała w Tokio w 1945 r Zobacz więcej o producencie Sony
Podobne produkty: Smartfon Sony xperia z1 compact Smartfon Sony xperia z5 premium Smartfon SONY xperia xa Smartfon SONY xperia xa2 Sony xperia z3 + Smartfon SONY xperia xz telefon komorkowy Sony xperia l2 dual sim Sony xperia 5 Osłona z klapka do xperia x SONY scr52 Przeźroczysta oslona do xperia xa SONY sbc24 Smartfon Xiaomi Redmi Note Smartfon Ofermax vertis 4001 You Smartfon Prestigio grace z5 psp5530duo

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: