CAT S60

CENA: od 2403,99 PLN do 2699,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

TELEFON CATERPILLAR CAT S60 DUAL SIM 32GB CZARNY Bez simlocka (działa w każdej sieci) Posiada polskie menu Gwarancja 24 miesiące W ZESTAWIE: Caterpillar S60 Bateria Ładowarka Oryginalne pudełko

S60 Caterpillar w rankingach sprzedaży:

CAT S60 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Smartphone. Jego średnia cena wynosi 1 762,61 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

CAT S60 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Caterpillar w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Caterpillar jest Telefon komórkowy Caterpillar S61 Dual SIM . Aktualnie najlepszym produktem marki Caterpillar jest CAT S31 .

Caterpillar nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Smartphone, Smartphone Caterpillar znajdują się dopiero na 13 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Caterpillar w tej kategorii jest CAT S60 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Smartphone Nokia. Na przykład Nokia 3.1 .

Urządzenia Caterpillar w kategorii Smartphone są średnio droższe niż Smartphone w ogóle. Smartphone Caterpillar stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Caterpillar najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Caterpillar > Smartphone Caterpillar

Dual-sim Dual sim > Smartphone Dual sim

Podobne produkty: CAT s41 ZTE nubia z7 max ZTE nubia z9 max Smartfon DOOGEE s60 Bindownica Wallner s60 Cat move groove Machines Wywrotka 80496 Dumel

polecane sklepy

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: